גן אירועים בטבע – 5 המלצות חשובות

  טיפים חשובים לבחירת גן אירועים

  השיקולים החשובים באמת בעת בחירת גן אירועים בטבע
  5 המלצות לבחירת גני אירועים בטבע

  לאחר שבחרתם, בשעה טובה האחד את השניה (וההיפך..),  הגיע הזמן לבחור גן אירועים לחתונה.
  גן אירועים בטבע הוא אחת האופציות המועדפות למרבית הזוגות הנישאים.   לרוב מדובר בפעם הראשונה של הבחירה בגן אירועים ולכן מומלץ לבחור בקפידה את המקום המתאים ביותר עבורכם,. זאת, לאור החשיבות של האירוע ומשמעותו בחייכם, ה
  עלויות האירוע הישירות והעקיפות, וכדי לצמצם את מרווח הטעויות האפשרי.

  מרבית הזוגות הנישאים בגני אירועים אינם יודעים לרוב למה לצפות מגן האירועים כשהם תרים בין גני האירועים בחיפוש אחרי המיקום המושלם עבורם לחתונה  . חלקם אפילו לא יודע מה לבדוק, מה לשאול או מהם הדברים החשובים והמשמעותיים באמת, שאותם יש לוודא לפני הסכמה על סגירת המקום, התנאים, התאריך והתשלום.

  ריכזנו עבורכם את 5 ההמלצות החשובות ביותר ( ישנן המלצות נוספות עליהן תוכלו לקרוא גם במגזין שלנו) 

  גן אירועים בטבע 2 - הנחלה גני אירועים

  צילום: חיים אפריאט

  1. קייטרינג איכותי

  חוויה קולינרית משובחת היא אחד המדדים החשובים להצלחת האירוע.  בין אם מדובר בגן אירועים בטבע או באירוע באולם מקורה – האורחים יזכרו תמיד את איכות האוכל שהוגש באירוע הרבה לפני המדדים האחרים.

  גני אירועים מומלצים ישקיעו בקייטרינג איכותי עם חומרי גלם משובחים, כלים נאים, שפים מנוסים, מלצרים מחויכים בר ושירותיים. המבחן המשמעותי של איכות הקייטרינג  של גן אירועים בטבע יהיה במסגרת סדרת טעימות המתבצעת לפני שלב ההזמנה. ניתן גם לחסוך זמן יקר באמצעות בדיקה מקדימה הנשענת על  המלצות וחוות דעת של אורחים ומוזמנים, מאירועים קודמים, מבלי לותר כמובן על הטעימות- את זאת תוכלו לשפוט בעצמכם, בגוף ראשון, בין כל ביס לביס.

  בבחירה של גן אירועים מומלץ ישנה גם חשיבות בבדיקת הגמישות והתאמות נדרשות במקרה הצורך לצמחונים ולטבעונים .

  אוכל טוב ואיכותי המוגש באופן מזמין, נעים וידידותי הוא חלק משמעותי של החוויה והחושים. הוא גם ההבדל בין הצלחה לבין כישלון האירוע.

  2. התאמת גן האירועים לכמות המוזמנים

  אנו מעוניינים כי גן אירועים פתוח לא יהיה קטן או גדול מידי ביחס לכמות המוזמנים. לא נרצה שהמקום יהיה קטן מכדי להכיל את המוזמנים הרבים לאירוע, ומאידך אם הגן גדול ורחב ידיים – חשוב שיהיה מספיק אינטימי ומותאם לאירוע שלכם מבלי שיראה ריק . לכן מומלץ להכין מבעוד מועד את רשימת המוזמנים לאירוע, כדי ליצור מדד של הערכה ראשונית ולהיות מדויקים ככל הניתן,  גם בהקשר של גודל גן האירועים הנדרש. לאחר מכן תוכלו לבחור גן אירועים בגודל המתאים ביותר לאירוע שלכם. ההתאמות המדויקות יכולות לחסוך כסף רב וליצור התאמה מדויקת של האוירה, שמשפיעים על האינטימיות או תחושת המרחב של גן האירועים  באירוע החתונה שלכם.

   

  3. מה כלול עם גן האירועים בטבע? תיאום ציפיות מדויק

  הצלחה האירוע מושפעת דווקא מהפרטים "הקטנים" (לכאורה), לחלקם ישנה משמעות כספית לא מבוטלת. חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולבצע תיאום ציפיות מדויק.  מה כוללות האקסטרות ? מהם סוגי המשקאות בבר? למשל מתי המקום נסגר? מתי משחררים את העובדים והמלצרים ? מה קורה אם ישנו צורך להאריך את האירוע עד לשעה 2 בלילה. מדובר לרוב  באירוע המרגש והחד פעמי של חייכם, הדבר האחרון שתרצו לחוות הוא קיפול שולחנות או נטישת הצוות לפני שהאירוע נגמר. תנו דגש  "לפרטים הקטנים" של האירוע. הם ממש אינם קטנים ולרוב עושים את ההבדל.

  גן אירועים בטבע - חופה

  4. המלצות ורישוי 

  המלצות אמת, יכולות לסייע מאוד בקבלת החלטה מושכלת בבחירת גן אירועים בטבע ולמנוע עוגמת נפש בכל הקשור למקום, לאיכות השירות, הקייטרינג וההנהלה . רצוי להתמך רק על המלצות על גן אירועים שניתן להסתמך עליהן (להבדיל מהמלצות "פייק), מומלץ לעשות זאת  אחרי בדיקה והצלבת מידע אמיתית.  עדיף ניסיון אישי של משפחה ומקורבים עליהם אתם סומכים, אך ניתן למצוא מידע רב להצלבה גם בהמלצות אונליין. בנוסף מומלץ לבדוק רישוי עסק של גן האירועים, רשיונות כיבוי, מספר משתתפים, התאמה למגבלות וביטוחים – כל אלו יחד  יבטיחו את השקט הנפשי שלכם למניעת עגמת נפש ברגעים החשובים בחייכם.

   

  5. ערכים מוספים של גן האירועים

  קיימים עשרות רבות של גני אירועים בטבע, לכל גן אירועים ישנם יתרונות וחסרונות משלו – אך חשוב שתמצאו ותדיקו את הערכים המוספים שמדברים אליכם יותר מכל. בין אם מדובר במקצועיות, אלגנטיות אוכל נפלא, חופה מהממת וצוות מדהים ובין אם מדובר בסוגיות ערכיות, באחריות חברתית, תרומה לקהילה או קשר רגשי והשילוב שלהם יחד . אל תתפשרו על הניצוץ המיוחד שקשור לחלום שלכם, ועל מה שאתם רואים כמשמעותי ביותר בסדר העדיפות של האירוע המיוחד שלכם !

  והכי חשוב –  שתהיה בחירתכם שלמה ומבורכת. המון מזל טוב בדרככם החדשה!

   

  מוגש ע"י הנחלה – גן אירועים. נעשה עבורכם מעל ומעבר.

  נושאים נוספים שאולי יענינו אותך